منو
طب سورنیطب سورنی

طب سوزنی و درمان افسردگی

افسردگی از آن مشکلاتی نیست که افراد برای درمان آن فوراٌ به فکر رفتن به نزدیک متخصص طب سوزنی بیفتند.اکثر افراد گمان می کنند که طب سوزنی فقط به درد مشکلات جسمی می خورد . اما واقعیت آن است که طب سوزنی قادر است تاثیر خوبی بر مشکلات روحی و روانی داشته باشد.

افرادی که علایمی از قبیل :
ـ مشکل در خوابیدن
ـ سرگیجه
ـ عدم وجود انرژی در بدن برای انجام کارهای روزمره
ـ اضطراب و نگرانی
ـ نبض کند
ـ رنگ پریده و ....دارند از جمله بیمارانی هستند که دچار درجاتی از افسردگی می باشند.

از نظر طب سوزنی قلب خانه و جایگاه فکرو روح است. پس برای درمان این افراد باید هم بر روی جایگاه قلب کار شود و هم انرژی را در بدن افزایش داده و حرکت آن را در بدن تسهیل کنیم.

در روش یک جلسه ای درمان طب سوزنی نقاط طب سوزنی به وسیله کاشت نخ های مخصوصی از جنس کات گوت تحریک می شوند. این نخ ها قابل جذب بوده و بدون ایجاد آلرژی یا مشکل دیگری در مدت یک ماه جذب بدن می شوند و در این مدت مانند این است که شما هر روز مشغول انجام طب سوزنی هستید .

به مرور زمان شما هر روز حس بهتری پیدا کرده و احساس خستگی از بدن شما بیرون می رود بدون مصرف داروی شیمیایی و ایجاد عوارض دارویی.


آدرس مطب : اصفهان خیابان آمادگاه ساختمان آژند طبقه اول واحد 108
تلفن : 32240920 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانیدنظرات کاربران درباره این مطلب :

ندا شفیعی [ 1390-12-11 ]
سلام اقای دکتر. دچار بیماری افسردگی هستم. خیلی شدید.. مدتیه به پیشنهاد پزشکم طب سوزنی انجام میدم. هفته ای سه روز .. خیلی تاثیری حس نکردم. ممکنه راهنمایی بفرمایید.

پریا [ 1390-06-25 ]
سلام و درود خدمت شما وبا تشکر فراوان از اطلاع رسانی دقیق تان من یکی از علاقه مندان این نوع خاص درمان هستم و میخوام برای اولین با از این روش استفاده کنم و با امید موفقیت هر چه بیشتر در عرصه طب سوزنی در درمان مشکلات جسمی وروحی.(پریا از کرج)

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
معجزه طب سوزنی در زیبایی و جوانسازی صورت وبدن

در طب چینی اعتقاد بر این است که اگر ازدرون زیبا باشیم یعنی بعضی از ارگانها که مسئول زیبایی هستند تعادل داشته باشند، دلیلی برای نازیبایی صورت و بدن وجود ندارد ... ادامه مطلب

توصیه های برای مراقبت از کبد

من کبد شما هستم . میخواهم به شما بگویم که چقدر دوستتان دارم ... ادامه مطلب

طب سوزنی و درمان افسردگی

افسردگی از آن مشکلاتی نیست که افراد برای درمان آن فوراٌ به فکر رفتن به نزدیک متخصص طب سوزنی بیفتند.اکثر افراد گمان می کنند که طب سوزنی فقط به درد مشکلات جسمی می خورد . اما واقعیت آن است که طب سوزنی قادر است تاثیر خوبی بر مشکلات روحی و روانی داشته باشد ... ادامه مطلب

طب سوزني شاخه اي از طب سنتي چين و يكي از معروفترين رشته هاي طب مكمل مي باشد.

قدمت اين علم به 2500 سال پيش برمي گردد.
استفاده از طب سوزني تا قرنها به آسيا محدود مي شد تا اينكه فرانسوي ها در قرن 16 ميلادي با آن آشنا شدند و استفاده از آن را در اروپا گسترش دادند.
بین پزشكان مختلف در صحت و سقم طب سوزنی اختلاف نظر وجود داشت تا اینكه سازمان بهداشت جهانی (WHO) در سال 1975 استفاده از طب سوزنی در تشخیص و درمان بیماریها را رسما تأیید كرد .

طب سوزنی چین از مكتب تائوئیسم (Taoism) منشأ میگیرد. تائو (Tao) نیرویی است كه همه جهان را خلق كرده است و دو نیروی مخالف یین (Yin) و یانگ (Yang) را بوجود میآورد. این دو نیرو همواره در حال نزاع هستند و بین آنها انرژی Qi (كی یا چی) رد و بدل می شود. در واقع انرژی Qi منشا همه تغییرات در جهان است.
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465