دکتر علی اعتمادی بروجنی

طب سوزنی


برنامه هفتگی

طب سوزنی و درمان افسردگی

افسردگی از آن مشکلاتی نیست که افراد برای درمان آن فوراٌ به فکر رفتن به نزدیک متخصص طب سوزنی بیفتند.اکثر افراد گمان می کنند که طب سوزنی فقط به درد مشکلات جسمی می خورد . اما واقعیت آن است که طب سوزنی قادر است تاثیر خوبی بر مشکلات روحی و روانی داشته باشد.

افرادی که علایمی از قبیل :
ـ مشکل در خوابیدن
ـ سرگیجه
ـ عدم وجود انرژی در بدن برای انجام کارهای روزمره
ـ اضطراب و نگرانی
ـ نبض کند
ـ رنگ پریده و ....دارند از جمله بیمارانی هستند که دچار درجاتی از افسردگی می باشند.

از نظر طب سوزنی قلب خانه و جایگاه فکرو روح است. پس برای درمان این افراد باید هم بر روی جایگاه قلب کار شود و هم انرژی را در بدن افزایش داده و حرکت آن را در بدن تسهیل کنیم.

در روش یک جلسه ای درمان طب سوزنی نقاط طب سوزنی به وسیله کاشت نخ های مخصوصی از جنس کات گوت تحریک می شوند. این نخ ها قابل جذب بوده و بدون ایجاد آلرژی یا مشکل دیگری در مدت یک ماه جذب بدن می شوند و در این مدت مانند این است که شما هر روز مشغول انجام طب سوزنی هستید .

به مرور زمان شما هر روز حس بهتری پیدا کرده و احساس خستگی از بدن شما بیرون می رود بدون مصرف داروی شیمیایی و ایجاد عوارض دارویی.


آدرس مطب : اصفهان خیابان آمادگاه ساختمان آژند طبقه اول واحد 108
تلفن : 32240920 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

ندا شفیعی [ 1390-12-11 ]
سلام اقای دکتر. دچار بیماری افسردگی هستم. خیلی شدید.. مدتیه به پیشنهاد پزشکم طب سوزنی انجام میدم. هفته ای سه روز .. خیلی تاثیری حس نکردم. ممکنه راهنمایی بفرمایید.

پریا [ 1390-06-25 ]
سلام و درود خدمت شما وبا تشکر فراوان از اطلاع رسانی دقیق تان من یکی از علاقه مندان این نوع خاص درمان هستم و میخوام برای اولین با از این روش استفاده کنم و با امید موفقیت هر چه بیشتر در عرصه طب سوزنی در درمان مشکلات جسمی وروحی.(پریا از کرج)

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مصاحبه با بیمارانصفحه اصلیمطالب و مقالاتسوالات پزشکیبرنامه هفتگیبیماریهای اعصاب و آرامش سلامتی درون و زیبایی بیرنظرات مراجعه كنندگانپیامهای کاربرانسایتهای دیگر