منو
طب سورنیطب سورنی

مصاحبه با بیماران

آشنایی با طب سوزنی

بیمار اول

بیمار دوم از طریق این لینک می توانید نظر و تجربه درمان یکی از مراجعه کنندگان با عارضه بیخوابی را مشاهده کنید .

بیمار سوم از طریق این لینک می توانید نظر و تجربه درمان یکی از مراجعه کنندگان با مشکلات چاقی ، کبد چرب و افسردگی را مشاهده کنید .

بیمار چهارم از طریق این لینک می توانید نظر و تجربه درمان یکی از مراجعه کنندگان با بیماری خود ایمنی پمفیگوس را مشاهده کنید .

بیمار پنجم از طریق این لینک می توانید نظر و تجربه درمان یکی از مراجعه کنندگان مبتلا به میگرن مزمن را مشاهده کنید .

بیمار ششم از طریق این لینک می توانید نظر و تجربه درمان یکی از مراجعه کنندگان با بیماری تری ژمینال ( کاندید جراحی باز فک) را مشاهده کنید .

بیمار هفتم از طریق این لینک می توانید نظر و تجربه درمان یکی از مراجعه کنندگان با مشکلات چربی خون ، دیابت و بیخوابی و استرس را مشاهده کنید .

بیمار هشتم از طریق این لینک می توانید نظر و تجربه درمان یکی از مراجعه کنندگان با مشکلات چربی خون ، دیابت و بیخوابی و استرس را مشاهده کنید .


آدرس مطب : اصفهان خیابان آمادگاه ساختمان آژند طبقه اول واحد 108
تلفن : 32240920 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
توصیه های برای مراقبت از کبد

من کبد شما هستم . میخواهم به شما بگویم که چقدر دوستتان دارم ... ادامه مطلب

معجزه طب سوزنی در زیبایی و جوانسازی صورت وبدن

در طب چینی اعتقاد بر این است که اگر ازدرون زیبا باشیم یعنی بعضی از ارگانها که مسئول زیبایی هستند تعادل داشته باشند، دلیلی برای نازیبایی صورت و بدن وجود ندارد ... ادامه مطلب

طب سوزنی و درمان افسردگی

افسردگی از آن مشکلاتی نیست که افراد برای درمان آن فوراٌ به فکر رفتن به نزدیک متخصص طب سوزنی بیفتند.اکثر افراد گمان می کنند که طب سوزنی فقط به درد مشکلات جسمی می خورد . اما واقعیت آن است که طب سوزنی قادر است تاثیر خوبی بر مشکلات روحی و روانی داشته باشد ... ادامه مطلب

طب سوزني شاخه اي از طب سنتي چين و يكي از معروفترين رشته هاي طب مكمل مي باشد.

قدمت اين علم به 2500 سال پيش برمي گردد.
استفاده از طب سوزني تا قرنها به آسيا محدود مي شد تا اينكه فرانسوي ها در قرن 16 ميلادي با آن آشنا شدند و استفاده از آن را در اروپا گسترش دادند.
بین پزشكان مختلف در صحت و سقم طب سوزنی اختلاف نظر وجود داشت تا اینكه سازمان بهداشت جهانی (WHO) در سال 1975 استفاده از طب سوزنی در تشخیص و درمان بیماریها را رسما تأیید كرد .

طب سوزنی چین از مكتب تائوئیسم (Taoism) منشأ میگیرد. تائو (Tao) نیرویی است كه همه جهان را خلق كرده است و دو نیروی مخالف یین (Yin) و یانگ (Yang) را بوجود میآورد. این دو نیرو همواره در حال نزاع هستند و بین آنها انرژی Qi (كی یا چی) رد و بدل می شود. در واقع انرژی Qi منشا همه تغییرات در جهان است.
طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465