دکتر علی اعتمادی بروجنی

طب سوزنی


برنامه هفتگی

نظرات مراجعه كنندگان

در اين قسمت نظرات تعدادی از مراجعه كنندگان كه بسيار با علاقه و با اراده درمان را تا پايان دنبال و نتايج شایان توجهی بدست آوردهاند را ملاحظه ميفرماييد.

برای کسانیکه تا کنون درمان با طب سوزنی را تجربه نکرده اند دانستن نظرات و تجربیات مراجعه کنندگان جالب و راهنمایی کننده است .


آدرس مطب : اصفهان خیابان آمادگاه ساختمان آژند طبقه اول واحد 108
تلفن : 32240920 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

شکوفه [ 1394-06-01 ]
سلام.آقای دکتر شماپزشک دلسوز.متهعد.ومهربانی هستید.....روز پزشک برشمامبارک.ممنون از زحماتتان

الهه [ 1394-05-21 ]
طب سوزنی بسیار در آرامش روحی شخص من موثر بود .من فکر میکنم اکثر ما به نوعی با افسردگی یا بیماریهای اعصاب و روان درگیر هستیم من حقیقتا این روش وجناب دکتر اعتمادی محترم وبا اخلاق روبرای درمان اعصاب وروان به همه عزیزان پیشنهاد میکنم،علاوه بر این من برای درمان بیماریهای گوارشی که مدتها درگیرش بودم تحت درمان قرار گرفتم که عالی وبسیار موثرتر وکارآمدتر از داروهای شیمیایی بود

rainwalker [ 1394-02-24 ]
باسلام.ازوقتی امدم امبدینگ انجام دادم یبوست ندارم.میزان مصرف داروهای معده ومسکن (سردرد)کم شده. از بابت زحماتتان .وقتی که برای بیماران میگذارید..صبروحوصله ..ودقتتان ممنونم.ان شالله همیشه شادوموفق باشید..شمابهترین دکترید

hermes [ 1394-02-23 ]
سلام.اقای دکترشما روحیه موشکافی داریدنسبت به مسایل وبسیارباسوادومسلطید به کارتون.متواصع ومهربانید.من ازدیدن شما انرژی میگیرم..ممنون اززحماتتان..

بهار [ 1393-11-19 ]
برخورد و توضیحات آقای دکتر اعتمادی عالی بود.ایشان اطلاعات مورد نیاز را با حوصله و دقت در اختیار من قرار دادند و واقعا وقت گذاشتند.ازتون ممنونم.

امینی [ 1393-07-27 ]
با سلام.من برای استفاده ازطب سوزنی در زمینه زیبایی به مطب شما مراجعه کردم.بعدازگذراندن دوره درمان و شاید هم در اواسط آن با تغییرات جالبی در بدنم مواجه شدم.میل به غذا خوردنم عالی شد.قبل از آن خیلی کم خوراک بودم.از درد گودی کمر و درد کمر موقع ایستادنهای طولانی راحت شدم.حوصله ام زیاد و خوش اخلاق تر شدم. افزایش سایز داشتم.دچار چاقی زشت نشدم.صورت وگونه هایم پر شدند.به طور کلی هم پوستم و هم عضلات صورتم خیلی خیلی بهبود پیدا کرد اما خط اخم و خطهای خنده ام مخصوصا (عمیق تر شد) که با کمک یک پزشک پوست درمان شد به نظر من طب سوزنی در مواردی خیلی بهتر از طب غربی عمل میکند چون بدنبال درمان با دید کل نگریست. من از درمان خودم راضی هستم اما به کسانی که انتظار معجزه دارند این روش را برای زیبایی توصیه نمیکنم. چون یک آدم جدید درست نمیکند بلکه شخص را درهمان شکلی که هست بهبود میدهد. به نظرمن درمان دردهای مفصلی و تنگی نفس و مشکلات گوارشی وتنظیم متابولیسم بدن بهترین کاندیداها برای استفاده از این طب هستند. با تشکر .

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیمصاحبه با بیمارانمطالب و مقالاتسوالات پزشکیبرنامه هفتگیبیماریهای اعصاب و آرامش سلامتی درون و زیبایی بیرنظرات مراجعه كنندگانپیامهای کاربرانسایتهای دیگر